Realizacja zamówienia

Wszystkie zamówienia są realizowane maksymalnie od 2 do 9 dni roboczych po zamówieniu. W wypadku braku towaru informujemy Państwa o terminie realizacji zamówienia pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Okres oczekiwania na produkty dostępne "na zamówienie" wynosi od 3 dni do 30 dni o czym klient jest informowany w osobnej wiadomości elektronicznej.

Zamówione produkty firma smietanaserwis.pl dostarcza za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej na adres umieszczony w formularzu zamówienia.

Koszt przesyłki pokrywa klient lub sklep w wypadku przekroczenia kwoty przyznającej taki status.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapakować towar w sposób ograniczający do minimum ryzyko uszkodzenia. Zamawiający ma prawo do sprawdzenia w obecności przewoźnika stanu dostarczonego towaru.

W wypadku uszkodzenia przesyłki proszę o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną z naszą firmą tel. 32 782 1280, sklep@muremo.pl

Czas dostawy Pocztą Polską wynosi od 2 do 7 dni, wszystkie przesyłki wysyłane Pocztą Polską przez naszą firmę mają status przesyłki Priorytetowej. Przesyłki kurierskie - czas dostawy do 48 godzin.