O nas

Sklep Muremo.pl instrumenty i akcesoria dla instrumentów dętych drewnianych i blaszanych. 

Sklep prowadzony przez firmę Salon i Serwis Instrumentów Dętych Piotr Śmietana.

ul. Zacisze 2/3 boczna ul. Wojewódzkiej obok Akademii Muzycznej 40-025 Katowice

NIP 633-100-53-36 REGON 272691909 tel. 533 666 066

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i naprawą instrumentów dętych. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, oferując najlepsze jakościowo produkty po atrakcyjnych cenach. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo instrumenty renomowanych firm, takich jak:

·        Buffet Crampon

·        Steuer

·        Rigotti

·        Vandoren

·        B/G FRANCK Bichon

·        Antoine Courtois

·        Yamaha

·        Selmer

·        Pearl

·        Trevor James

·        Keilwerth

·        Neotech

·        Nagahara i wielu innych

Realizujemy sprzedaż bezpośrednią i ratalną, a przed zakupem mają Państwo możliwość sprawdzenia instrumentów w specjalnej, dźwiękoszczelnej kabinie, która ukaże dokładnie styl ich działania. 

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie i poszerzające się ciągle standardy sprzedaży uruchomiliśmy również hurtową sprzedaż instrumentów, którą realizujemy we współpracy ze sklepami muzycznymi z USA, Kanady, Francji, Niemczech, Słowacji, Czech i Rosji.

Korzystając z naszych usług, osiągacie Państwo wielowymiarowe korzyści:

·        Miłą atmosferę.

·        Profesjonalizm i doradztwo w zakresie wyboru instrumentów.

·        Korzystne ceny, rabaty i możliwość zakupu ratalnego.

·        Doskonałej jakości asortyment.

·        Elastyczność warunków zakupu.

Nasze instrumenty możecie Państwo nabyć na stronie sklepu lub złożyć telefoniczne zamówienie (nr znajduje się w zakładce Kontakt). Zapewniamy 100% zadowolenia i obsługę na najwyższym poziomie. Zakupy u nas to przyjemność i pewność współpracy z rzetelnym partnerem.

Przez cały czas staramy się rozwijać asortyment naszego sklepu i trafiać z jego ofertą nawet do najbardziej wymagających klientów. Ciągły rozwój, poszerzenie wiedzy i umiejętności sprawia, że jakość naszej obsługi jest coraz lepsza, a każdy klient wychodzi od nas zadowolony. Naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług w oparciu o najwyższe standardy i cel ten staramy się przez cały czas konsekwentnie realizować.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego sklepu i posmakowania najwyższego standardu zakupów. Dajemy Państwu gwarancje, że zakupy u nas będą dobrym przedsięwzięciem. Każdego dnia dążymy do tego, żeby osiągać coraz lepsze efekty i służyć pomocą naszym klientom.